http://eshop.heinex.dk    
Forside Salgs- og leveringsbetingelser Heinex Data A/S
Forside - STORAGE - Atto - Thunderbolt
FotoVarenr.VarenavnLager
2 x 20 Gb Thunderbolt - 2x 16Gb FC LC SFP+ TLFC-2162-D00 2 x 20 Gb Thunderbolt - 2x 16Gb FC LC SFP+ På lager
TLFC-2082-DE0 2 x 20 Gb Thunderbolt - 2x 8Gb FC LC SFP+ Ikke på lager
2 x 10 Gbit Thunderbolt til 1 x 10 Gbit ethernet TLNS-1101-DE0 2 x 10 Gbit Thunderbolt til 1 x 10 Gbit ethernet Ikke på lager
2 x 20 Gb Thunderbolt - 2 x 10 Gb ethernet LC SFP+ TLNS-2102-DE0 2 x 20 Gb Thunderbolt - 2 x 10 Gb ethernet LC SFP+ Ikke på lager
2 x 20Gb Thunderbolt - 2 x 10Gb Ethernet RJ45 TLNT-2102-D00 2 x 20Gb Thunderbolt - 2 x 10Gb Ethernet RJ45 Ikke på lager
2 x Thunderbolt til 8 x 6Gbit SAS/SATA TLSH-1068-D00 2 x Thunderbolt til 8 x 6Gbit SAS/SATA Ikke på lager
TLSH-2068-DE0 2 x 20 Gb Thunderbolt - 2 x 8 6Gb SAS/SATA Ikke på lager
2 x Thunderbolt til 8 x 6Gbit SAS/SATA RAID TSSC-3808-DE0 2 x Thunderbolt til 8 x 6Gbit SAS/SATA RAID Ikke på lager
TSSC-4808-DE0 2 x 20 Gb Thunderbolt til 8 x 6Gbit SAS/SATA RAID Ikke på lager